• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Директор закладу

Важливим складником навчально-виховного процесу сучасної школи є організація роботи з батьками, сім’ями учнів. Лише за умови цілеспрямованої взаємодії школи і сім’ї, їхньої продуктивної співпраці можна здійснити рішучий поворот до особистості дитини, створити сприятливі умови для її самовизначення та розвитку.

/Files/images/direktor/Фото директора.JPG

ПАНКЯВІЧЕНЕ ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

директор Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3,

вчитель музики, мистецтва, художньої культури.

Рік народження – 1966.

Освіта – вища педагогічна, закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького у 1987 році.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічне звання – «вчитель-методист»

Депутат Бориспільської міської ради VІІ скликання.

У 1987 році була призначена на посаду вчителя музики Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Ю. Головатого.

З 1999 року по 2007 рік – керівник методичного об’єднання вчителів музики міста.

Лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2001» в номінації «Музика».

З 2007 року – заступник директора школи з виховної роботи.

«Відмінник освіти України» (2008).

Лауреат Бориспільської міської премії «За заслуги в галузі освіти міста Борисполя» (2009).

14 грудня 2011 року призначена на посаду директора Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Нагороджена грамотою Бориспільського міського відділу освіти (1999), Почесними грамотами МОН України (1996, 2005), подякою Бориспільського міського голови (2010), Почесними грамотами виконавчого комітету Бориспільської міської ради (2011, 2015), грамотою департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2013).

Розробки уроків І. Панкявічене з предметів «Музика», «Художня культура» та виховних заходів постійно друкуються у фахових журналах та методичних часописах. Ірина Анатоліївна є упорядником науково-методичних збірників:

Панкявічене І. Маруся Чурай – дівчина з легенди / І. Панкявічене // Мистецтво і освіта. – № 1. – 2000. – С. 42;

науково-методичний посібник «Розвиток творчої активності вчителів музики у сучасних умовах: теорія і практика» / [Упор. С. В. Ковальова]. – Біла Церква : КОІПОПК, 2004. – С. 100–116;

науково-методичний посібник «Духовний розвиток особистості засобами мистецтва» / [Упор. С.Т. Репетій]. – Біла Церква, 2005. – С. 71–84;

інформаційно-методичний збірник управління освіти і науки Бориспільської міської ради / [За ред. канд. пед. наук Л.Мозгової] – Бориспіль: ПП «Люксар», 2012. – № 7. – С. 60–67.);

упорядкувала і видала перший науково-методичний збірник матеріалів із досвіду роботи вчителів школи «Педагогічний пошук. На шляху до успіху», за представлення якого на виставці «Інноватика в сучасній освіті» навчальний заклад було нагороджено дипломом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук (2013).

Має виступи науково-методичного спрямування на міському та обласному рівнях, а саме:

· Виступ перед слухачами курсів підвищення кваліфікації факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації кафедри освіти дорослих при Національному педагогічному університеті ім.. М.Драгоманова з теми «Компетентнісно орієнтований підхід. Професійні компетенції» (2017 рік)

· Виступ на міській конференції педагогічних працівників з теми «Налагодження співпраці з колективом як передумова розвитку закладу освіти».

Ірина Анатоліївна ініціює і підтримує участь школярів закладу освіти у сучасних проектах, що дає хороший старт до реалізації нових ідей.

Так, у 2018 році Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 увійшла до 50-ти шкіл-переможниць з усієї України у конкурсі на проект «ZeroWasteSchool» «Світ без відходів».

Школа вперше взяла участь в конкурсі Злови зв'язок з Землею (акція «Допоможи птахам»), яка була проведена Всесвітнім фондом WWF в Україні.

Кiлькiсть переглядiв: 1195

Коментарi