• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Директор закладу

Ураховуючи сучасні реалії, стиль керівництва закладом освіти є близьким до демократичного, оскільки більшість рішень приймаються на основі врахування думки колективу, створюється такий мікроклімат, коли успіхи кожного сприймаються позитивно, ініціатива й самостійність підтримуються, повноваження делегуються, а серця шкільної родини б’ються в унісон...

/Files/images/direktor/Фото директора.JPG

ПАНКЯВІЧЕНЕ ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

директор Бориспільського ліцею "Патріот",

вчитель музики, мистецтва.

Рік народження – 1966.

Освіта – вища педагогічна, закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького у 1987 році.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічне звання – «вчитель-методист»

Депутат Бориспільської міської ради VІІ, VІІІ скликань (з 2015р. і по теперішній час)

У 1987 році була призначена на посаду вчителя музики Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Ю. Головатого.

З 1999 року по 2007 рік – керівник методичного об’єднання вчителів музики міста.

Лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2001» в номінації «Музика».

З 2007 року – заступник директора школи з виховної роботи.

«Відмінник освіти України» (2008).

Лауреат Бориспільської міської премії «За заслуги в галузі освіти міста Борисполя» (2009).

14 грудня 2011 року призначена на посаду директора Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, яка з 26.07.2022 р. стала правонаступницею Бориспільського ліцею "Патріот".

Нагороджена грамотою Бориспільського міського відділу освіти (1999), Почесними грамотами МОН України (1996, 2005), подякою Бориспільського міського голови (2010), Почесними грамотами виконавчого комітету Бориспільської міської ради (2011, 2015), грамотою департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2013).

За участь у Всеукраїнському проекті «Успішні керівники в сучасному освітньому просторі України-2019» нагороджена дипломом лауреата за вагомий внесок у розвиток української освіти.

Розробки уроків І. Панкявічене з предметів «Музика», «Художня культура» та виховних заходів постійно друкуються у фахових журналах та методичних часописах. Ірина Анатоліївна є упорядником науково-методичних збірників:

Панкявічене І. Маруся Чурай – дівчина з легенди / І. Панкявічене // Мистецтво і освіта. – № 1. – 2000. – С. 42;

науково-методичний посібник «Розвиток творчої активності вчителів музики у сучасних умовах: теорія і практика» / [Упор. С. В. Ковальова]. – Біла Церква : КОІПОПК, 2004. – С. 100–116;

науково-методичний посібник «Духовний розвиток особистості засобами мистецтва» / [Упор. С.Т. Репетій]. – Біла Церква, 2005. – С. 71–84;

інформаційно-методичний збірник управління освіти і науки Бориспільської міської ради / [За ред. канд. пед. наук Л.Мозгової] – Бориспіль: ПП «Люксар», 2012. – № 7. – С. 60–67.);

упорядкувала і видала перший науково-методичний збірник матеріалів із досвіду роботи вчителів школи «Педагогічний пошук. На шляху до успіху», за представлення якого на виставці «Інноватика в сучасній освіті» навчальний заклад було нагороджено дипломом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук (2013).

Має виступи науково-методичного спрямування на міському та обласному рівнях, а саме:

· Виступ перед слухачами курсів підвищення кваліфікації факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації кафедри освіти дорослих при Національному педагогічному університеті ім.. М.Драгоманова з теми «Компетентнісно орієнтований підхід. Професійні компетенції» (2017 рік)

· Виступ на міській конференції педагогічних працівників з теми «Налагодження співпраці з колективом як передумова розвитку закладу освіти».

Ірина Анатоліївна ініціює і підтримує участь школярів закладу освіти у сучасних проєктах, що дає хороший старт до реалізації нових ідей.

Так, у 2018 році Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 увійшла до 50-ти шкіл-переможниць з усієї України у конкурсі на проект «ZeroWasteSchool» «Світ без відходів».

Школа вперше взяла участь в конкурсі Злови зв'язок з Землею (акція «Допоможи птахам»), яка була проведена Всесвітнім фондом WWF в Україні.

Нині очолювана Іриною Панкявічене школа – це заклад освіти, де створено сучасний освітній простір, де учні та вчителі є успішними, де відчуття командної діяльності є важливим фактором особистісного розвитку. Саме так, на думку директора, формується імідж, а результативні досягнення стають щоденною потребою. Орієнтуючись на сучасний ринок праці, заклад освіти, який очолює І.А.Панкявічене, до своїх пріоритетів відносить уміння оперувати такими технологіями та знаннями, що задовольняють потреби інформаційного суспільства, готують учнів до нових ролей у цьому просторі.

«Ми не намагаємось стати кращими за інших, ми прагнемо, щоб завтра стати кращими, ніж ми є сьогодні», ‒ з такою думкою завершує свій робочий день Ірина Панкявічене ‒ авторитетний педагог та успішна жінка-керівник!

/Files/images/ДИРЕКТОР0_n.jpg

/Files/images/Ірина Панкявічене.jpeg

/Files/images/Успішна жінка.jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 1655