Бориспільська середня школа № 3 була відкрита у 1965 році на честь річниці Великого Жовтня. Будувалася швидко, за 1 рік по проекту шпиталю (оскільки цивільна оборона була загострено потрібна) для дітей, відселених із зони, відведеної для будівництва Київської ГЕС. Цей новий район стали називати Дубечанським. Школу відкривали дуже урочисто. Шанованим гостем свята був міністр освіти П. Ніколаєнко. Завідуючим райвно працював Корніяка Михайло Якович, а першим директором школи став його попередник Черніченко Зіновій Іванович.

У школі навчалося близько 1000 учнів, на паралелі – по 4 класи. У заклад приходили продовжувати навчання діти з восьмирічної школи № 2, а також з усіх шкіл міста до старшої школи, оскільки в школі № 3 було впроваджено виробниче навчання – автосправа. Був свій автопарк, трактор, 3 класи повністю обладнані для автосправи. Поряд зі шкільним спортзалом були роздягальні з душовими кабінками. На подвір’ї було багато квітів, насаджено багато дерев, дендропарк і зелений клас для проведення уроків географії. Шкільна їдальня приймала одночасно 160 учнів. Після того, як у місті було створено міжшкільний навчально-виробничий комбінат, у школі відмінили виробниче навчання. Чотири автомашини були передані до МНВК, одну лишили школі як не ходову, ще 6 довелося списати на металобрухт.

Учні щоосені допомагали шефській організації радгоспу «Бориспільський» у зборі врожаю. За цю роботу на спецрахунки надходило більш як 5 тис. карбованців. За ці кошти 2 рази на рік надавалася допомога дітям-сиротам і дітям з багатодітних сімей. Двічі купляли повний набір музичних інструментів для сучасного шкільного естрадного оркестру.

У закладі було створено кімнату-музей В.Севастьяна, колишнього учня школи, який загинув у Афганістані. Піонерській дружині школи було присвоєно його ім’я, виготовлено меморіальну дошку. До цього багато зусиль доклала колишня вожата Янчук М.В.

Саме в школі № 3 функціонувала одна з кращих бібліотек міста, завідувала якою Дубровська Т.В.

Учні закладу були переможцями багатьох спортивних змагань, туристичних походів, так як наші школярі завжди відзначалися добрим здоров’ям. Щороку працювали піонерський табір на 120 чоловік з усіма зручностями та табір праці і відпочинку (незмінним його начальником був Яхній Володимир Павлович). Яхній В.П. пропрацював завучем школи близько 15 років.

Школу очолювали директори:

1965 - 1973 р.р. – Черніченко Зіновій Іванович

1973 - 1980 р.р. – Воробей Микола Васильович

1980 - 1990 р.р. – Пилипенко Надія Миколаївна

1990 - 1996 р.р. – Хахуда Євгеній Іванович

1996 - 1998 р.р. – Вовк Олександр Миколайович

1998 - 2001 р.р. – Іванюта Павло Григорович

2001 - 2011 р.р. – Матлак Григорій Федорович

З 2011р – Панкявічене Ірина Анатоліївна.

Випускники школи, які очолюють навчальні заклади міста:

- Мазур Світлана Григорівна – директор Бориспільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Костянтина Могилка;

- Шевченко Людмила Василівна – директор Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого;

- Косинська Людмила Валентинівна – завідувач ДНЗ «Сонечко»;

- Пружинська Галина Дмитрівна – завідувач ДНЗ № 1.

/Files/images/strya_zakladu/Верещага_і_перший_директор_Черніченко_З.І._з_учнями_1967р.JPG/Files/images/strya_zakladu/Парк_біля_школи_1965р.1.jpeg/Files/images/strya_zakladu/Метеомайданчик_у_школі_3 фото.jpg/Files/images/strya_zakladu/Фото_Верещаги_М.І..JPG

Кiлькiсть переглядiв: 411

Коментарi