Наша гордість

Найкращі працівники закладу

Перший директор закладу З.І.Черніченко подбав про озеленення і навколо школи було висаджено багато різних видів дерев і кущів. Цей парк є прикрасою школи і сьогодні.

У школі працювали відомі в області педагоги, зокрема М.І.Верещага – учитель географії, нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора. Під її керівництвом збудовано перший у місті метеомайданчик, зелений клас.

У школі довгий час працювала талановита вчителька музики Кравчук Стефанія Василівна (нагороджена Всесоюзною грамотою Островського). Завдяки їй у закладі було введено поглиблене вивчення музики (працювала за системою Ж. Жовчака). Функціонували три хори різновікових категорій, оркестр народних інструментів. Педагог започаткувала вивчення духовної музики, написала вальс на честь школи № 3.

Школа пишається досвідченими педагогами, серед яких Кічинська Н.І. – вчитель історії, Рибаківська Г.О. – вчитель російської мови та літератури, вчитель-методист, Верещага М.І. – вчитель географії, заслужений вчитель, нагороджена орденом “Знак пошани”. Учитель фізики Розовик Іван Тихонович (1966-1967 р.р.) власними руками за одне літо створив кабінет технічних засобів навчання, які працювали на дистанційному управлінні. Це було дивом на той час!

У 1973 році школу очолив Воробей Микола Васильович, який підняв заклад на новий публічний щабель. Школа стала опорною школою МО УРСР і обласного відділу освіти. Сюди приїздили на навчання вчителі з області, з України, з Москви переймати передовий педагогічний досвід. Учителі давали відкриті уроки в добре обладнаних ТЗН кабінетах. Ольга Іванівна Стирко, вчитель креслення, малювання своїми руками створила кабінет методичної роботи, де інформаційні стенди були оформлені на склі.

З 1980 року по 1990 рік директором стала Пилипенко Надія Миколаївна, якій довелося відновлювати та відбудовувати заклад, а саме: котельню приблизно з 1994 року вдалося передати до тепломережі, переклали теплотрасу, перекрили дах, привели в порядок харчоблок, спортзал, завезли нові меблі, провели підземні кабелі до школи, встановили спортивний майданчик, ігровий майданчик, тир для проведення змагань зі стрільби. Були створені кабінет обслуговуючої праці, один із кращих у місті (зав. Захарчук В.Г.), столярна і слюсарна майстерні, в яких кожен учень був забезпечений комплектом столярних і слюсарних інструментів для роботи на станках.

45 років пропрацювала на одному місці, в ЗОШ № 3 Семенець Людмила Сергіївна, вчитель російської мови та літератури, зарубіжної літератури.

Школу очолювали директори:

1965 - 1973 р.р. – Черніченко Зіновій Іванович

1973 - 1980 р.р. – Воробей Микола Васильович

1980 - 1990 р.р. – Пилипенко Надія Миколаївна

1990 - 1996 р.р. – Хахуда Євгеній Іванович

1996 - 1998 р.р. – Вовк Олександр Миколайович

1998 - 2001 р.р. – Іванюта Павло Григорович

2001 - 2011 р.р. – Матлак Григорій Федорович

З 2011р – Панкявічене Ірина Анатоліївна.

На сьогоднішній день у закладі створені умови для розвитку особистості і творчої самореалізації, вміння працювати, вчитися.

Склад педагогічного колективу: усього працівників – 39, з них мають: вищу кваліфікаційну категорію – 21, І кваліфікаційну категорію – 6, ІІ кваліфікаційну категорію – 1, категорію «спеціаліст» – 11, мають звання «старший вчитель» - 8. Плідно працюють у закладі «вчителі-методисти»:

Панкявічене Ірина Анатоліївна – директор школи, вчитель музики, художньої культури;

Маліченко Григорій Васильович – учитель фізичного виховання;

Ярох Світлана Федорівна – вчитель фізики.

Довгий час працювала вчителем української мови та літератури, англійської мови вчитель-методист Попова Ольга Миколаївна.

У закладі працюють молоді, талановиті і творчі вчителі: Черкунов М.В. – вчитель фізкультури, Губа О.М., Чеченєва М.В., Шипоша О.С. – вчителі іноземної мови, Вознячук К.М. – вчитель початкових класів.

З 1 вересня 2012 року плідно працює педагогом-організатором школи Загородня Алла Олександрівна, а з 01 жовтня 2012 року посаду заступника директора з виховної роботи обіймає вчитель музики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Швачко Тамара Миколаївна.

Головним завданням нашого закладу є створення умов для розвитку творчої особистості дитини. Здібність, обдарованість, талант розглядається з різних точок зору. Стародавня мудрість говорить: “Якщо твої плани розраховані на рік – сій хліб, якщо твої плани розраховані на десятиріччя – посади дерево, якщо твої плани розраховані на вік – виховуй дітей”.

СЕВАСТЯН ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ

(1960-1981)

Навчався у Бориспільській середній школі № 3.

Після закінчення 8 класів працював механізатором

у радгоспі «Бориспільський».

20 липня 1979 року призвали до лав Радянської Армії.

Службу розпочав у навчальній частині міста Ашхабад, де здобув спеціальність механіка-водія гусенічних бронемашин.

Згодом йому було присвоєно звання молодого сержанта і напрвлено

для проходження подальшої служби до 180-го мотострілкового полку,

що дислокувався в місті Кабулі демократичної республіки Афганістан.

Молодого сержанта було призначено заступником командира взводу БМП, який забезпечував охорону автомобільних колон до місця призначення.

Загинув смертю хоробрих при виконанні військового обов’язку

3 травня 1981 року.

Нагороджений орденом Червоної Зірки. Посмертно.

(Указ Президії Верховної Ради СРСР від 23 листопада 1981 року)

Кiлькiсть переглядiв: 179

Коментарi

  • Knigosfera.com.ua

    2016-05-23 19:36:03

    Знижка 20% на зошити, підручники та методичну літературу + безкоштовна доставка! http://knigosfera.com.ua/ Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете за телефонами: 097-782-50-57, 095-150-95-41, 063-988-98-77...

  • Donkniga.com.ua

    2014-09-01 07:55:42

    Уважаемые сотрудники школы! Книжный интернет-магазин ДОНКНИГА http://donkniga.com.ua/ предлагает Вам приобрести методическую литературу для учителей и администрации школы издательств: "ОСНОВА", «Ранок», «Генеза», «Освіта» и др., с 10%-ой скидкой от цены издательства. Скидка 15% на тетради для школьников!!! Скидка 10% на учебники для школьников!!! БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА по Украине при заказе от 500 грн.! Сделать заказ и проконсультироваться по любому вопросу Вы можете по телефонам: 095 150-95-41 097-782-50-57 063-988-98-77 или на сайте http://donkniga...