Зимові небезпеки

Зараз в Україні спостерігається нестійкий характер погоди, с перепадами температурного режиму від мінусової до плюсової відмітки, що пов’язано з великою кількістю небезпечних природних явищ - це ожеледиця, ожеледь, туман. У цей період збільшується кількість дорожньо - транспортних пригод, частішають випадки травматизму громадян. Тому звертаємо вашу увагу на дотримання правил поведінки під час небезпечних зимових явищ.

Під час ожеледиці потрібно вжити заходи для зниження ймовірності отримання травм. Для пересування по льоду необхідно одягати взуття з м'якою підошвою, без великих каблуків. Пересуватися в сніжну погоду треба обережно, не поспішаючи, наступаючи на всю підошву. Людям похилого віку рекомендується використовувати спеціальну палицю з шипом. Не пересувайтесь по узбіччю дороги, особливо в темний час доби. Не перебігайте проїжджу частину під час снігопаду та в ожеледицю. Пам`ятайте, що в ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях транспортних засобів! Якщо ви все ж таки впали і через деякий час відчули біль у голові, нудоту, біль у суглобах, терміново зверніться до травмпункту.

Шановні громадяни! Подбайте про свою безпеку виходячи з дому під час ожеледиці!

Останніми днями на Київщині, особливо вночі та на світанку, можна спостерігати ще одне небезпечне явище – туман. В результаті різкого обмеження видимості збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод. Шановні водії, пам’ятайте, під час туману ваша увага і обережність є гарантією безпеки руху. Утримуйте дистанцію між автомобілями не менше 50 метрів. Користуйтесь протитуманними фарами. Обирайте швидкісний режим, який забезпечить своєчасне гальмування перед перешкодою. Не допускайте різкого гальмування. При неможливості руху, зупиніться на узбіччі і перечекайте негоду.

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти з даху, слід бути особливо уважним. Проходячи повз будинки чи біля високих дерев, необхідно обов’язково впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів. Необхідно взяти за звичку не ходити вздовж стін будинків і по можливості триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд. Запам’ятайте, що краще зайвий раз подивитися вгору і переконатись у тому, що вам нічого не загрожує!

Шановні громадяни, життя та здоров’я у багатьох випадках залежить від Вас! Пам’ятаючи елементарні правила безпеки, ви застерігаєте себе від можливих небезпечних ситуацій!

Коли ви рухаєтеся по тротуару, то не поспішайте, не біжіть, бо можете послизнутися і впасти. Ніколи не ковзайтеся, щоб не збити інших людей, які рухаються поруч, а ще тому, щоб не виїхати на проїжджу частину, бо це дуже небезпечно. Не ходіть близько біля краю тротуару, щоб вас не зачепила машина, яка випадково втратила керування При переході дороги будьте особливо пильні. Переходьте її лише на переході й уважно придивляйтеся, щоб не було поблизу машини. Або тоді, коли транспортні засоби вже зупинилися. Ніколи не перебігайте дорогу навіть коли немає транспортних засобів, бо по слизькій дорозі бігти небезпечно. Не катайтеся на ковзанах по тротуару чи дорозі – це небезпечно. Ніколи не чіпляйтеся до транспортних засобів, щоб прокататися з «вітерцем». Це приведе до тяжких трагічних наслідків. Ніколи не спускайтеся з гірки на санчатах або лижах з тієї гірки, що веде на дорогу. Залізниці взимку також небезпечні, адже скрізь слизько. Якщо виникає потреба перейти залізничну колію, то будьте уважні. Не грайтеся в рухливі ігри поблизу проїжджої частини. Не штовхайтеся, щоб не потрапити під колеса автомобіля. Коли чекаєте на зупинці громадський транспорт, ніколи не ставайте на край тротуару, тому що можете посковзнутися самі або ненароком хтось може штовхнути вас, і ви потрапите під колеса. Поводьтеся на вулиці та зупинці культурно, чемно, адже соромно бути невихованим. Обходьте транспортні засоби дуже уважно, коли обмежена чи недостатня видимість. Як каже народна мудрість «Сім раз відмір, а раз відріж». Зимова дорога криє в собі небезпеку, тому зосередьте на ній всю увагу.

Зачепінг – небезпечне молодіжне хобі

Зимові небезпеки

ДІЇ ЗА СИГНАЛОМ "УВАГА ВСІМ" ТА МОВНІЙ ІНФОРМАЦІЇ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Правила безпеки на залізниці

Правила поведінки під час ожеледиці та на льоду

Рекомендації громадянам у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з терористичними актами


/Files/images/Штаб з питань безпеки.JPG

План проведення місячника безпечної поведінки, дорожнього руху серпень 2016

Про підсумки проведення у школі місячника безпечної поведінки та дорожнього руху серпень 2016

План проведеняя тижня безпеки життєдіяльності жовтень 2016

Кiлькiсть переглядiв: 428