• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Навчально-виховна робота

Головним завданням нашого закладу є створення умов для розвитку творчої особистості дитини. Здібність, обдарованість, талант розглядається з різних точок зору. Стародавня мудрість говорить:

“Якщо твої плани розраховані на рік – сій хліб, якщо твої плани розраховані на десятиріччя – посади дерево, якщо твої плани розраховані на вік – виховуй дітей.”

Науково-методичною проблемою, над якою працює педагогічний колектив школи, є:

«Впровадження технологій колективного творчого навчання і виховання в умовах роботи школи».

Структура 2021/2022 навчального року

Навчальний рік розпочинається 1-го вересня святом «День знань».

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 1 вересня по 24 грудня 2021 року, ІІ семестр – з 10 січня по 27 травня 2022 року.

Канікули провести в такі терміни: осінні – з 25 жовтня по 31 жовтня, зимові – з 27 грудня 2020 року по 09 січня 2022 року, весняні – з 28 березня по 03 квітня 2022 року, додаткові канікули для учнів 1-х класів з 14 по 20 лютого 2022 року.

Навчальний рік завершується проведенням державної підсумкової атестації для учнів 4, 9 та 11 класів.

Робочий навчальний план містить інваріантну частину, сформовану на державному рівні, та варіативну частину, в якій передбачено додаткові години на предмети інваріантної частини, спецкурси та курси за вибором, факультативні та індивідуальні заняття.

Освітній процес у закладі організовано за денною, індивідуальною, сімейною, інклюзивною формами навчання, що забезпечує право кожної дитини на рівний доступ до освіти.

Допрофільне навчання у 8-9 класах реалізується за рахунок введення додаткових годин з варіативної складової навчального плану на факультативи, курси за вибором, індивідуальні заняття з окремих предметів, а саме:

Допрофільна підготовка у 8-9-х класах здійснюється за суспільно-гуманітарним та природничо-математичним напрямами.

Профільне навчання у старшій школі реалізується слідуючим чином:

10-А – історико-філологічний профіль

11-А – історичний профіль

11-Б – історико-філологічний

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 975